Profidata oferuje system telewizji przemysłowej (CCTV) przeznaczony do monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego terenu szkoły.

Dzięki szerokiej gamie urządzeń oraz wyspecjalizowanej kadrze, jesteśmy w stanie podjąć się realizacji oraz wykonać każde zlecenie instalacji systemów alarmowych oraz systemów telewizji przemysłowej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku między godziną 8.00 a 16.00

Poniższą ofertę kierujemy do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorców, którzy posiadają obiekty przeznaczone do handlu. Ze względu na zwiększającą się ilość włamań a także kradzieży chcielibyśmy zaoferować Państwu przykładowe zestawy do monitoringu w celu wyeliminowania tego procederu.

Nasza firma od wielu lat zajmuję się zabezpieczaniem mienia zarówno osób prywatnych a także dużych przedsiębiorstw czy placówek publicznych. Importujemy sprzęt od najlepszych dostawców w branży. Rejestratory polecane przez firmę Alkam Security DAHUA-DVS zostały wykonane z największą precyzją zachowując dostępną cenę. Dzięki wysokiej jakości nagrywania i kompresji jesteśmy w stanie przez długi czas archiwizować nagranie zarejestrowane przez kamery.

Poniższy rys.1 przedstawia przykładowy projekt monitoringu sklepu. Proponujemy wszystkim naszym Klientom, aby umieszczali nad kasami kamery kompaktowe wysokiej jakości, dzięki nim jesteśmy w stanie dostrzec np. wszelkie ruchy nieuczciwego kasjera a także przyjmowane przez niego pieniądze. Również wielokrotnie klienci próbują oszukać kasjera a materiał z kamer pozwoli na zabezpieczeniem się przed ewentualną stratą.
Oczywiście pozostała część sklepu jest również ważna z względu na małe gabaryty artykułów. Do tego typu część powierzchni handlowych proponujemy kamery kopułkowe, natomiast do dużych supermarketów, kamery szybkoobrotowe (speed-dome). W zależności od wielkości oraz specyfiki magazynu proponujemy kamery kopułkowe wandlaoodporne, bądź tradycyjne w obudowie plastikowej. Również ważnym miejscem jest samo wejście, na które powinna zostać skierowana kamera, możemy w przypadku napadu szybko namierzyć danego delikwenta.


Rys. 1: Przykładowy projekt. Monitoring wewnętrzny sklepu.